NADRUKI NA ODZIEŻY

kontakt:   tel. 501 794 831    |    mail: nadruki.szyldy@gmail.com

Wykonujmy nadruki na koszulkach i innych tekstyliach  (koszulkach polo, bluzach, spodniach, kamizelkach i innych) metodą sitodruku lub termotransferu lub haftu . Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepszą technikę wykonania napisu czy grafiki. Projekt możemy wykonać na koszulkach dostarczonych przez Klienta lub dostępnych u nas.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy wykonanie koszulki w ciągu 24h!

  • TERMOTRANSFER

Jest to metoda nadruku polegająca na wgrzaniu na materiał specjalnej folii flex lub flock. Nadruki na koszulkach wykonane tą metodą charakteryzują się dużą trwałością i rozciągliwością. Termotransfrer pozwala nam wykonanie nadruku na pojedynczych nadruków w korzystnej cenie.

  • SITODRUK

Nadruk na koszulkach i innych tekstyliach wykonany tą techniką jest bardzo trwały i odporny na spieranie. Metoda przeznaczona jest do dużych nakładów jedno jak i wielokolorowych wzorów. Nadruk nanoszony jest za pomocą specjalnych farb sitodrukowych

  • HAFT KOMPUTEROWY

Jest to idealna technika do nanoszenia wzorów na polarach, , bluzach, czapkach,koszulach, ręcznikach , koszulkach polo itp. Haft jest również stosowany do produkcji naszywek i emblematów.